Nowe Smartfony w rodzinie Samsung Galaxy J

Nowoczesne wzornictwo, wysoka wydajność i ulepszony aparat fotograficzny – tym wyróżniają się najnowsze modele telefonów Samsung z serii Galaxy J: Samsung Galaxy J6+ i J4+. Co więcej, modele dostępne są w przystępnej cenie.

Najnowsze smartfony Samsung Galaxy J wyróżniają ergonomiczne krzywizny z przodu i z tyłu obudowy, które nadają telefonom wygląd urządzeń klasy premium. Dzięki smukłemu profilowi, urządzenia dobrze leżą w dłoni.

Z kolei wąska ramka i powiększony oraz ulepszony 6-calowy wyświetlacz Inifinity HD+ zapewnia świetne wrażenia podczas przeglądania zdjęć, grania czy oglądania filmów. Funkcja dzielenia sprawia, że ekran umożliwia wielozadaniowość – jednoczesną obsługę dwóch aplikacji.

Oba nowe urządzenia serii Samsung Galaxy J można odblokować za pomocą rozpoznawania rysów twarzy. Model Galaxy J6+ dodatkowo został wyposażony w skaner linii papilarnych umieszczony z boku urządzenia. Bezpieczny Folder to miejsce, w którym można przechowywać prywatne dane (zdjęcia, dokumenty, pliki głosowe) z dodatkowym zabezpieczeniem.

Koreański producent kładzie duży nacisk na jakość zdjęć, które wykonują jego telefony, nie dziwi więc, że najnowsze smartfony z rodziny Samsung Galaxy J wyposażono, w przypadku J6+, w 13- i 5-megapikselowy podwójny tylny aparat. Pozwala on robić zdjęcia z naturalnie wyglądającym efektem bokeh, czyli rozmyciem tła. A funkcja Live Focus umożliwia regulację głębi ostrości przed, a nawet po wykonaniu fotografii. Z kolei przedni aparat ma 8-megapikseli, co z powodzeniem wystarcza do robienia udanych fotografii typu selfie.

Oba telefony wyposażono w jasny obiektyw z przysłoną F1,9. Pozwala on robić wyraźne i jasne zdjęcia, nawet gdy warunki oświetleniowe są niekorzystne. Z kolei pływający przycisk migawki pozwala fotografować, nawet gdy użytkownik trzyma telefon jedną ręką. Do dyspozycji użytkownika są różnorodne funkcje i kreatywne filtry, które pozwalają na manipulowanie zdjęciami wedle jego uznania.

Nie zabrakło systemu Dolby Atmos, który podczas korzystania ze słuchawek zapewnia brzmienie przestrzenne. Dotyczy to zarówno muzyki, jak i filmów.

Oba nowe telefony rodziny Samsung Galaxy J wyposażono w baterię o pojemności 3300 mAh – została ona powiększona o 10 procent w stosunku do poprzedników. Dzięki trybowi Power Saving można zaoszczędzić energię baterii – w tym trybie zamykane są aktywne zadania i uproszczeniu ulega widok ekranu głównego.

Sercem obu urządzeń Samsung Galaxy J jest czterordzeniowy proces taktowany zegarem 1,4 GHz. Model Galaxy J6+ ma 3 GB pamięci RAM, której towarzyszą 32 GB pamięci wbudowanej. Smartfon jest dostępny w kolorach czarnym, szarym i czerwonym. Z kolei Galaxy J4+ ma 2 GB pamięci i również 32 GB do zagospodarowania przez użytkownika. Wbudowaną pamięć można powiększyć o 512 GB za pomocą karty microSD. Ten model można zakupić w czarnej, złotej i różowej wersji kolorystycznej.

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz