Telefon festiwalowy - Samsung Galaxy A5

Chcesz cieszyć się pełnią zabawy na festiwalu muzycznym? Nie zapomnij o jakościowym telefonie, jakim jest Galaxy A5.

Co zabrać ze sobą na festiwal?

Spakowanie się na tego rodzaju wydarzenie muzyczne wcale nie jest najprostszym zadaniem. Należy bowiem wziąć pod uwagę wiele czynników i zmiennych, które bezpośrednio determinują zawartość bagażu. Niebagatelne znaczenie ma także miejsce noclegu – najczęściej wybieranym wariantem na największych festiwalach jest pole namiotowe. Dzięki temu stale znajdujesz się blisko miejsca, gdzie odbywają się koncerty, a do tego możesz poczuć prawdziwy klimat tego wyjątkowego wydarzenia.

Biorąc pod uwagę specyficzne warunki, jakie panują na festiwalu, powinieneś mieć ze sobą niezawodny i praktyczny telefon. Świetnym pomysłem jest wybranie jednego z modeli z flagowej rodziny Samsunga, czyli Galaxy. Stosunkowo niedawno miała miejsce premiera telefonu Galaxy A5, który dzięki swojej konstrukcji oraz funkcjonalności znakomicie sprawdza się podczas beztroskiej zabawy na festiwalu muzycznym.

Trwały telefon Galaxy A5

Czas spędzony na festiwalu obarczony jest podwyższonym ryzykiem uszkodzenia lub zniszczenia telefonu. Aby zapobiec tak niefortunnym sytuacjom, projektanci Samsunga Galaxy A5 zastosowali szereg innowacji, dzięki czemu urządzenie spełnia standard IP68. W praktyce oznacza to, że obudowa jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale nie pozwala na wnikanie do wnętrza urządzenia kurzu, piasku czy wilgoci.

Nie musisz obawiać się wypadnięcia telefonu na plaży czy nad jeziorem – jego konstrukcja jest szczelna i wytrzymała. Dzięki temu możesz bawić się na festiwalu i cieszyć koncertami ulubionych artystów, nie musząc jednocześnie sprawdzać co kilka minut, czy telefon wciąż jest w kieszeni.

Samsung Galaxy A5 – klasowe multimedia

Podczas dużego wydarzenia muzycznego z pewnością nie zabraknie chwil, które warto zachować na dłużej. Dlatego przyda Ci się telefon z wysokiej klasy zestawem multimedialnym. Podobnie jak wszystkie smartfony z serii Galaxy, również model A5 posiada świetne podzespoły. Aparat główny wyposażono w matrycę o rozdzielczości aż 16 Mpix, dzięki czemu z łatwością wykonasz wyraźne i ostre zdjęcia oraz nagrasz filmy w jakości HD. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na szybkość reakcji urządzenia na dotyk wyświetlacza – wszystkie procesy zachodzą niebywale płynnie, co sprawia, że uruchomienie aparatu bądź kamery jest krótsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ponadto Samsung Galaxy A5 posiada wiele funkcji dodatkowych, dzięki czemu zapisane materiały zyskują nową jakość. Wykonane przez Ciebie zdjęcia i filmy łatwo poddasz edycji zarówno poprzez wbudowane programy, jak i pobrane aplikacje. A jeżeli jesteś miłośnikiem selfie, zdjęcia z ręki nabiorą nowej jakości – przedni aparat również wyposażono w matrycę o rozdzielczości 16 Mpix.

Taki zestaw multimediów to prawdziwy skarb na festiwalu. W niemal każdych warunkach wykonasz jakościowe zdjęcia i filmy – czy to podczas koncertu znanego wokalisty, czy to na polu namiotowym w gronie znajomych. W końcu każda chwila może być warta zachowania na dłużej.

Galaxy A5 – praktyczny i funkcjonalny

Telefon Samsung Galaxy A5 to intuicyjne i wszechstronne urządzenie, które świetnie sprawdzi się na festiwalu muzycznym. Oprócz wspomnianych już zalet, bardzo szybko sprawdzisz trasę dojazdu na wydarzenie czy skorzystasz z Internetu dzięki obsłudze standardu LTE. Nie zapomnij również pobrać aplikacji dedykowanej festiwalowi, o ile organizatorzy taką stworzyli. Z telefonem Galaxy A5 nie pozostaje nic innego, jak delektować się najlepszą muzyką!

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz