Wymiana walut online – czy to się opłaca twojej firmie?

Rynek kantorów internetowych ma się w Polsce coraz lepiej – nasi rodacy coraz chętniej ufają wymianom walut online. Jakie są zalety tego rozwiązania? Czy naprawdę można w ten sposób zaoszczędzić pieniądze? Czy taka opcja jest dostępna dla firm? Sprawdź!

Jak działają kantory online?

O tym, że wymiana waluty w banku niezbyt się opłaca, wie niemalże każdy. Jeśli na co dzień masz do czynienia z zagranicznymi kontrahentami, to zapewne znasz każdy kantor w swoim mieście. Wiesz, gdzie która waluta jest zazwyczaj najtańsza, gdzie nigdy nie ma kolejek, gdzie jest najdłużej czynne.

Chcesz wiedzieć, gdzie zawsze wymienisz waluty najkorzystniej, bez czekania, w każdy dzień tygodnia i o każdej porze? Wszystko to czeka na Ciebie… w internecie!

Kantory online działają 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Kantor internetowy Fritz Exchange zdecydowaną większość transakcji (aż 90%!) realizuje już w 15 minut – co jest zależne jedynie od tego, w jakim banku masz konto. Wymian walut możesz dokonywać wtedy, kiedy jest Ci wygodnie, nie musząc się o nic martwić.

Co więcej, to się po prostu opłaca. Jako lider rynku wymiany walut online internetowy kantor Fritz Exchange oferuje klientom kursy niższe nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do ofert banków i kantorów stacjonarnych.

Wymiana walut w internecie – czy firmie się to opłaca?

Wymiana walut online jest tak naprawdę dla każdego. Nieważne czy zarabiasz w euro, czy spłacasz kredyt we frankach szwajcarskich, czy też przeprowadzasz transakcje w dolarach – i Ty możesz kupować i sprzedawać waluty w internecie. Już każda pojedyncza wymiana walut się opłaca, a regularne transakcje oznaczają naprawdę spore oszczędności!

Jednak najlepsze spośród kantorów internetowych specjalną ofertę kierują do firm. Kantor Fritz Exchange w przypadku regularnych lub dużych wymian daje klientom biznesowym możliwość negocjacji cen kursów.

W Fritz Exchange klient biznesowy może liczyć na pomoc aż trzech grup ekspertów: dealerów walutowych, specjalistów BOK oraz doradców ds. rynków finansowych. Dzięki ich pomocy uzyskasz pełną informację i wsparcie w czasie transakcji!

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz