Prędkość ma znaczenie! Dowiedz się, jak sprawdzić prędkość swojego łącza

Szybki Internet to w dzisiejszych czasach absolutny must have. Nikt nie chce czekać na załadowanie muzyki, filmu czy zdjęć w nieskończoność. Długie buforowanie obrazu, przerwy w streamingu podczas oglądania serialu albo problem z wysyłką plików mogą być naprawdę irytujące. Jeśli borykasz się z częstymi awariami lub masz wrażenie, że prędkość Twojego łącza drastycznie spadła, weź sprawy w swoje ręce i dowiedz się, czy Twój domowy Internet faktycznie zwolnił.

Wykonaj speed test Internet dla swojego łącza

Jeśli masz wrażenie, że Twój Internet zwolnił, strony długo się ładują, masz problem z płynnym odtwarzaniem obrazu czy muzyki, zamiast od razu dzwonić na infolinię operatora i zgłaszać usterkę, weź sprawy w swoje ręce! Mało osób wie o tym, że we własnym zakresie może wykonać speed test Internet – czyli po prostu test prędkości swojego łącza internetowego. Wielu operatorów, np. INEA, udostępnia taki test online. Dzięki niemu przekonasz się, jaki faktyczny przesył ma Twój Internet i kontaktując się z infolinią operatora, będziesz mógł podać więcej szczegółów dotyczących usterki, by przyczynić się do szybszego jej zlikwidowania.

Twój Internet zwolnił? Poszukaj konkurencyjnej oferty

Jeśli męczą Cię powracające awarie, masz dość wolnego Internetu, chcesz mieć w końcu dostęp do niezawodnego łącza, pomyśl o zmianie operatora. Być może na Twoje potrzeby lepiej odpowie lokalny operator. Zapoznaj się z jego ofertą i wybierz pakiet dla siebie, by w końcu cieszyć się szybkim, bezpiecznym i bezawaryjnym dostępem do sieci.                                            

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz