Wyjątkowy prezent dla niej od męża na urodziny - pomysły

Oryginalnym upominkiem dla żony na urodziny, imieniny lub bez okazji może być np. voucher na zajęcia w parku trampolin, jazdę na rolach czy kurs narciarski. Pomysłem na prezent jest także indywidualna lekcja sexy dance, masaż chińską bańką bądź floating, czyli głęboko odprężający zabieg na ciało.

Prezent dla ukochanej – lekcja sexy dance

Oryginalny pomysł na prezent dla kobiety to indywidualna lekcja sexy dance, czyli bardzo uwodzicielskiego i kobiecego tańca. Charakteryzuje go elegancja oraz szyk. Zajęcia sexy dance przeznaczone są tylko i wyłącznie dla pań. Ćwiczenia taneczne pozwalają wydobyć z siebie zmysłowość, która czasami odchodzi na dalszy plan w natłoku codziennych obowiązków czy wychowywania dzieci. Wykwalifikowana instruktorka uczy, jak poruszać się w sposób uwodzicielski, harmonijny i pełen gracji. To doskonała zabawa dla pań w każdym wieku.

Prezent dla żony aktywnej fizycznie

Miłośniczce aktywnego spędzania wolnego czasu można ofiarować w prezencie voucher na różnego rodzaju zajęcia sportowe. Trening jazdy na rolkach z instruktorem to propozycja dla pań, które chcą nauczyć się jeździć na rolkach bądź podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności. Karnet do parku trampolin pozwoli na aktywne spędzenie czasu podczas ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, a także akrobatycznych. Popularną formą aktywności dla pań są także zajęcia jumping fitness. Ćwiczenia przy użyciu jednoosobowych trampolin to doskonały sposób na zachowanie szczupłej i jędrnej sylwetki. W prezencie dla żony można jej także ofiarować kurs snowboardu, jazdy na nartach, tenisa czy wspinaczki.

Zabiegi relaksacyjne na prezent

Z okazji urodzin bądź innego święta można ofiarować żonie prezent w postaci zabiegu kosmetycznego. Popularnością wśród pań cieszy się floating. Jest to głęboko odprężający zabieg na ciało. Kuracja odbywa się w specjalnej kapsule wypełnionej wodą i solnym roztworem. Duże stężenie soli powoduje, że ciało swobodnie unosi się na tafli wody. Brak odczuwania przyciągania ziemskiego jest jednym z celów zabiegu. Kuracja odciąża stawy i kręgosłup, przynosi ulgę kobietom w ciąży, obniża ciśnienie, zmniejsza bóle głowy, głęboko relaksuje i odpręża.

Pomysłem na prezent jest również masaż ciała, np. bańką chińską. Zabieg przynosi rewelacyjne efekty w walce z cellulitem,tkanką tłuszczową lub rozstępami. Bańka chińska stanowi rodzaj bańki próżniowej, która wysysa powietrze pod ciśnieniem. Masaż może obejmować całe ciało lub tylko wybrane, najbardziej problematyczne partie ciała, jak brzuch czy uda.

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz