Smartfon, który trzyma formę - iPhone 7 od Apple

Prozdrowotny i aktywny tryb życia to same korzyści oraz mnóstwo przyjemności. Doskonałym kompanem na każdy dzień dla osób ceniących sobie różnorodne formy ruchu jest nowy telefon od Apple.

Fit telefon dla aktywnych

W dzisiejszych czasach chyba każdy zdaje sobie sprawę z roli aktywności fizycznej w życiu człowieka. Coraz więcej osób regularnie zażywa ruchu i dba o swoją formę oraz sylwetkę. Na dalszy plan schodzi rodzaj praktykowanej aktywności – może być to bieganie, jazda na rowerze, pływanie, sporty zespołowe czy wizyty na siłowni, sali fitness albo crossfitowych boxach. Znacznie ważniejsze jest natomiast utrzymanie systematyczności, aby już po krótkim czasie cieszyć się pierwszymi efektami.

Nowy telefon od Apple został zaprojektowany w taki sposób, aby wspierać twoje wysiłki na drodze do formy idealnej. Jego kompaktowe wymiary (131,8 mm wysokości, 67,1 mm szerokości i 7,1 mm grubości) sprawiają, że znakomicie leży w dłoni oraz mieści się w większości etui i pokrowców sportowych.

Dodatkowo jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnorodnych czynników. Wilgoć czy zmienne temperatury nie wpływają na jakość jego działania ani nie spowalniają pracy urządzenia. Dzięki temu bardzo sprawnie przejdziesz przez kolejne poziomy menu czy skorzystasz z pobranych aplikacji. A za sprawą wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz bardzo wydajnego procesora, iPhone 7 Apple może obsługiwać wiele aplikacji w tle. Smartfon nie zacina się i nie ulega awariom, podobnie jak i ty będziesz unikać kontuzji dzięki regularnym ćwiczeniom.

 

Pobieraj aplikacje na iPhone 7 Apple

Zauważono już nieprawdopodobne możliwości urządzenia dotyczące obsługi aplikacji. Warto z tego skorzystać i pobrać co najmniej kilka użytecznych programów, które wspomogą twoje starania podczas uprawiania aktywności fizycznej. Jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu jest Endomondo. Pozwala ona na monitorowanie treningu oraz postępów treningowych w różnorodnych dyscyplinach, dzięki rejestrowaniu takich parametrów, jak np. (w przypadku biegania) pokonany dystans, czas, średnia prędkość, spalone kalorie i wiele innych. Obsługa standardu LTE pozwala na umieszczenie danych w mediach społecznościowych w zaledwie kilka sekund.

Przy regularnie wykonywanych ćwiczeniach dużą rolę pełni również stosowana dieta. Aby zadbać o jakość spożywanych posiłków i mieć na uwadze nie tylko ich kaloryczność, lecz także wartość odżywczą, warto skorzystać z MyFitnessPal. Aplikacja ta nie tylko pozwala na kontrolę spożywanych kalorii, lecz także konfrontuje ją z kaloriami spalonymi podczas aktywności fizycznej.

 

Uwiecznij swój trening

Podczas pokonywania kolejnych kilometrów, biegając lub jeżdżąc na rowerze, nierzadko można natknąć się na piękne plenery czy ciekawe wydarzenia, które warto sfotografować lub nagrać. Jakościowy telefon iPhone 7 Apple posiada doskonałe parametry optyczne – aparat główny z wybitnymi podzespołami i matrycą o rozdzielczości 12 Mpix oraz aparat dodatkowy o rozdzielczości 7 Mpix. Ponadto urządzenie dysponuje takimi funkcjami, jak optyczna stabilizacja obrazu, hybrydowy filtr IR, autofokus z Focus Pixels, Live Photos ze stabilizacją obrazu oraz tryb HDR. Warto wymienić również funkcję Wspomnienia – iPhone 7 automatycznie tworzy filmy wraz z podkładem muzycznym na podstawie zapisanych w jego pamięci zdjęć i materiałów wideo. Co więcej, możesz również samodzielnie je tworzyć oraz edytować, dzięki czemu wspomnienia staną się wiecznie żywe, a każdą interesującą przygodę podczas treningu zapiszesz na swoim telefonie.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz