Co oferuje marka 4F?

Rynkowa oferta odzieży sportowej i różnego rodzaju wyposażenia dodatkowego jest obecnie bardzo szeroka. W sklepach znaleźć można produkty wielu producentów, zapewniających wysokiej jakości produkty. Warto zwrócić uwagę chociażby na to, co proponuje marka 4F.

O tej polskiej firmy zrobiło się głośno zwłaszcza wtedy, gdy zaczęła ubierać wielu naszych sportowców (na przykład olimpijczyków). Sprawiło to, że sporo osób zainteresowało się tym, co ma do zaoferowania.

Marka 4F – historia

Zanim jednak przejdziemy do przedstawiania najbardziej interesujących produktów, warto poświęcić osobny nagłówek na krótkie omówienie historii firmy. Została ona założona w 2007 roku, jednak już od 2003 roku na rynku pojawiła się odzież sportowa od Horn Partner, która była sygnowana logiem 4Fun. Co ważne, obecna nazwa marki została przyjęta dopiero w 2010 roku.

Polska firma od początku swego istnienia skupiła się na produkowaniu wysokiej jakości odzieży sportowej, a także różnego rodzaju dodatków. Pozycja, jaką 4F wywalczył na rynku, zaowocowała umowami na ubieranie sportowców z wielu krajów. Najważniejsza okazała się jednak współpraca z Polskim Komitetem Olimpijskim, a także Polskim Związkiem Narciarskim.

Obecnie 4F sprzedaje swoje produkty w wielu krajach europejskich, nie tylko u naszych najbliższych sąsiadów. W katalogu znajdują się produkty przeznaczenia zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Najlepsza odzież 4F

Nie ma co ukrywać, że polska marka kojarzona jest przede wszystkim z wysokiej jakości ubraniami sportowymi. Zdecydować możemy się jednak nie tylko na produkty przeznaczone do treningu lub różnego rodzaju zawodów, ale również do użytku codziennego. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

  • Spodnie sportowe – firma przygotowuje bogatą ofertę skierowaną zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zakupić możemy między innymi krótkie szorty, spodnie dresowe, a także legginsy. Co jednak najważniejsze, są one przygotowywane z materiałów, które bardzo dobrze sprawdzają się w ramach aktywnego trybu życia, a zwłaszcza podczas biegania, jazdy na rowerze, fitnessu czy też grania w piłkę nożną, koszykówkę bądź siatkówkę.
  • Koszulki sportowe – w tej kategorii także mamy dostęp do szerokiej oferty produktów damskich i męskich. Znajdziemy tu zarówno modele przeznaczone typowo do wysiłku fizycznego, jak i do użytku na co dzień.
  • Bluzy sportowe – 4F przygotowuje modele rozpinane, jednolite i z kapturem. Poza krojem, różnią się również grubością, dlatego bez problemu znajdziemy produkty przydatne w ramach codziennego treningu.
  • Kurtki i kamizelki sportowe – zakupić możemy zarówno produkty puchowe, jak i polarowe, przeciwdeszczowe czy też standardowe wiatrówki. Warto zainteresować się także kurtkami typu softshell, gwarantującymi ogromną wygodę noszenia.

Wyżej wymienione produkty należą do kategorii standardowych. 4F przygotowuje jednak również odzież specjalną, dedykowaną do konkretnych aktywności.

  • Odzież narciarska – zakupić możemy cały zestaw, składający się z wysokiej jakości spodni, kurtki, rękawic, bielizny termoaktywnej, a także ochraniaczy narciarskich. Firma oferuje także kaski.
  • Odzież pływacka – czyli różnego rodzaju kąpielówki i stroje – zarówno jedno, jak i dwuczęściowe.
  • Odzież rowerowe – mowa przede wszystkim o przewiewnych koszulkach i spodniach. Zakupić możemy również specjalne spodnie, bluzy i rękawice, które nie krępują naszych ruchów.
  • Odzież tenisowa – wyróżnić należy przede wszystkim koszulki, spodenki i spódniczki, dzięki którym trening tenisowy okaże się znacznie przyjemniejszy.

Oczywiście to zaledwie niewielka część rozbudowane oferty firmy 4F. W sklepach znajdziemy także szeroki wybór bielizny sportowej (zwłaszcza termoaktywnej), różnego rodzaju nakrycia głowy, polary, szaliki, kominy, chusty, bandany, a także obuwie.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz