Oryginalne prezenty bożonarodzeniowe dla par

Prezentem bożonarodzeniowym dla pary może być masaż ciała dla dwojga czy romantyczny lot samolotem nad miastem. Oryginalnym pomysłem na świąteczny upominek jest również usługa osobistego stylisty czy wspólny skok na bungee.

Pomysł na prezent – stylistka dla dwojga

Oryginalne prezenty świąteczne dla par to np. voucher na zakupy ze stylistą lub przegląd garderoby. Na realizację kuponu upominkowego należy przeznaczyć sobie cały dzień. Osobista stylistka pomoże w doborze garderoby i wyjaśni, jakie kroje ubrań najlepiej pasują do danego typu sylwetki i które z nich podkreślają atuty figury. Wśród usług stylistów można również skorzystać, np. z przeglądu szafy, analizy kolorystycznej oraz pełnych metamorfoz.

Ekstremalne prezenty pod choinkę

Dla pary, która uwielbia nowe doznania i adrenalinę, w prezencie świątecznym można podarować skok na bungee dla dwojga. Zeskoczenie z 90 metrowego żurawia na linie umocowanej do nóg to mocno ekscytujące przeżycie. Oryginalnym pomyłem na jego realizację jest skok razem z partnerem. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia i zmontowania z materiału krótkiego pamiątkowego filmiku.

Romantyczny masaż dla dwojga

Voucher na masaż dla dwojga to doskonały prezent dla par. Masaż ciała rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie, łagodzi bóle kręgosłupa i szyi. Wspólny zabieg relaksacyjny pozwala rozluźnić się, odprężyć i odpocząć od pracy, obowiązków i zgiełku codziennego dnia. Wśród masaży ciała popularnością cieszą się: masaż gorącymi kamieniami, czekoladą, ciepłymi olejkami eterycznymi, chińską bańką, borowiną czy bambusem.

Segway – pomysł na prezent gwiazdkowy

Segway to dwukołowy pojazd elektryczny do jazdy w terenie. Urządzenie wykorzystuje zasadę odwróconego wahadła. Sprzętem kieruje się całym ciałem, wprawiając je w odpowiedni balans przez delikatne pochylanie się do przodu. Opony pojazdu są szerokie, dzięki czemu jazda jest gładka i przyjemna. Segway to pomysł na relaks i ekologiczną zabawę. Voucher na prezent zawiera 15 minut jazdy na urządzeniu.

Podniebny prezent gwiazdkowy

Prezentem pod choinkę dla pary jest przelot widokowy samolotem. Z upominku ucieszą się nie tylko fani lotnictwa, ale i miłośnicy mocnych wrażeń. Lot samolotem to pomysł na oryginalne i romantyczne chwile tylko we dwoje. Samolot sterowany jest przez wykwalifikowanego pilota z wieloletnim doświadczeniem, co jest gwarancją bezpiecznego i bezstresowego lotu.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz