Aliness

Aliness jest marką specjalistycznych suplementów, które działają na nasze zdrowie i mają za zadanie pielęgnować naszą urodę, niezależnie od wieku.

Aliness probiotyk

Probiotyki aliness zostały stworzone w taki sposób, by sprostać wymaganiom każdego, niezależnie od tego jakiej jest płci, w jakim wieku i czym się obecnie zajmuje. Probiotyki aliness stworzyły specjalną kolekcję o nazwie ProbioBalance, w której znajdziemy takie probiotyki jak:

  • Dental (który jest polecany w przypadku występowania kieszonek dziąsłowych)
  • STARTER (który zawiera 4 miliardy bakterii, mające swoje zastosowanie w jelicie, gdzie wykazują swoją aktywność biologiczną)
  • Sport & Fitness Balance (które są dedykowane osobom aktywnym fizycznie, uprawiającym sport)
  • Woman Intima Quatreflora (zawiera szczep drożdży Saccharomyces Cervisiae CNCM I-3856 i jest dedykowany kobietom, chcącym zadbać o równowagę mikroflory pochwy)
  • KIDS Balance (dedykowane dzieciom już od pierwszego roku życia)

Wszystkie probiotyki aliness cechują się kapsułkami w otoczce wege, są bez laktozy/soi/GMO i nie zawierają glutenu.

Aliness suplementy

Jeśli chodzi o suplementy aliness, to wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami, które obejmują:

  • produkcję zgodną z koncepcją „czysta etykieta” (czyli brakiem niepotrzebnych składników, takich jak plastyfikatory czy alergeny)
  • to, że substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (czyli „GMO-Genetically Modified Organism”)
  • zapewnienie producenta co do najwyższych Europejskich Standardów produkcji

Warto wiedzieć, że suplementy aliness występują w różnych postaciach, między innymi jako proszek, kapsułki czy Acerola ze stevią do ssania. Mają one również różne smaki, dzięki czemu są chętniej przyjmowane również przez dzieci.

Poza typowymi suplementami marka Aliness wprowadziła na rynek również swój własny błonnik, który doskonale sprawdzi się przy odchudzaniu.

Probiotyki na odporność!

Probiotyki aliness mają tak szeroka ofertę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Należy jednak pamiętać, że suplementacja ma pomagać ciału, a nie zastępować posiłek. Takie podejście zgubiło wielu ludzi!

Artykuł partnera

Zobacz również
Komentarze (0)
Zostaw komentarz